רצח וובה דרנוב במצלמת האבטחה

| פורסם: 04 ספטמבר 2014 מהעיתונות

ערוץ 10: מצלמות האבטחה של מועדון המלינה בחיפה קלטו את מיכאל גייבדנוב רודף אחרי דרנוב ודוקר אותו. הנדקר מבקש עזרה ולבסוף מתמוטט, בעוד הדוקר נקלט בורח מהזירה. בתיעוד נוסף שהותר לפרסום נראית הקטטה שפרצה לאחר שדרנוב לעג לכאורה לגייבדנוב על לבושו בער הסילבסטר האחרון

 

03:15 לפנות בוקר, הכניסה למועדון המלינה בחיפה. מיכאל גייבנדוב רודף אחרי ולדימיר דרנוב, סטודנט וספורטאי מצטיין בן 23 מקרית אתא, שצועד לעבר החניה הסמוכה, ובתוך שניות שולף סכין שהביא עמו ודוקר אותו. בצילומי מצלמת האבטחה שפורסמו על ידי הכתב אלי לוי ב"חדשות 10" ניתן לראות שדרנוב המום מהדקירה ומבקש עזרה מהעוברים ושבים. חולפות שניות בודדות והוא מתמוטט לרצפה. היום (ראשון) הותרו התמונות האלה לפרסום, אחרי שהוריו של דרנוב הביעו את הסכמתם לכך.

בזמן שהנדקר מדמם למוות, גייבנדוב נקלט במצלמה אחרת בורח מהזירה. הוא מוריד חולצה ומתקשר לחבר שייקח אותו לדירה בשכונת הדר בחיפה. פרקליטו של הדוקר הסביר כי מדובר באדם שנקלע לסיטואציה מאד מביכה ובעייתית. "גם אם התגובות שלו היו הרות אסון לא היו במתכוון ולא היו מתוכננות מראש", אמר עו"ד תומר נוה.

בנוסף, מתפרסמות היום גם תמונות מהקטטה שהובילה לרצח – במסיבת הסילבסטר האחרון. בקטטה נטלו חלק אנשיו של דרנוב ואלו של גייבדנוב במועדון הפלמנקו בחיפה. עשרות צעירים מתקוטטים ומכים אחד את השני. כל זאת בגלל שדורנוב לעג לגייבדנוב על צורת לבושו ועל שלייקעס שלבש באותו הערב.

מתוך http://www.krayot.com/archives/11537