עבירות תעבורה

כמשרד עורכי דין המתמחה בתחום דיני התעבורה, אנחנו במשרד עורכי הדין תומר נוה, מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים משפטיים המותאמים לכל סוגי עבירות התעבורה במדינת ישראל. בשורות שלפניכם ריכזנו עבורכם מידע כללי אודות תחום עבירות התעבורה ואודות השירותים המשפטיים המוענקים לכם במשרדנו.

מספר מילים על הליכי המשפט בענייני תעבורה

במדינת ישראל נערכים מדי שנה אלפי דיונים משפטיים בנוגע לביצוע עבירות תעבורה קלות כחמורות. ריבוי עבירות התעבורה, הוביל את מערכת המשפט למצות את הדין עם כלל הנהגים, וכפועל יוצא מכך, גם הענישה וגם הסנקציות המנהלתיות המוטלות על מבצע העבירה הן מחמירות. מכיוון שכל עבירת תנועה מוגדרת כעבירה על החוק הפלילי במדינת ישראל, בסכמות בית המשפט לענייני תעבורה להטיל על מבצע העבירה עונשים שונים התואמים את מידת חומרת ביצוע העבירה, וזאת בהתאם לסיווגה כעבירת תעבורה קלה או חמורה. בין יתר העונשים המוטלים על מבצעי עבירות תעבורה תמצאו: שלילית רישיון לתקופות הקבועות בחוק, קנסות כספיים, סנקציות מנהלתיות, הטלת עונשי מאסר בפועל או על תנאי.

משרד עורכי הדין תומר נוה- תמיד איתך לאורך כל הדרך!

כמשרד עורכי דין מוביל בתחום הדין הפלילי בישראל, אנחנו במשרד עורכי הדין תומר נוה, מעמידים לרשותכם מחלקה משפטית העוסקת בתחום דיני התעבורה. שירותי המחלקה מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותי ייעוץ וייצוג משפטי בכל הנוגע לתחום עבירות התעבורה, החל מעבירות תעבורה קלות ועד לעבירות תעבורה חמורות הכוללות בין היתר: נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה במהירות מופרזת, נסיעה באור אדום, נהיגה ללא רישיון רכב או רישיון נהיגה ועבירות בגין מעורבותכם בתאונת דרכים קטלנית.

בין יתר השירותים המשפטיים המוענקים לכם במחלקה המשפטית שלנו בתחום עבירות התעבורה תמצאו:

  • שירותי ייעוץ משפטי בהתאם לעבירת התעבורה אותה ביצעתם או בה אתם נאשמים.
  • ייצוג הלקוח בפני בתי המשפט לענייני תעבורה.
  • הכנת הלקוח לקראת הליך בדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים –בדיקות הנערכות לצורך הימצאותו כשיר לנהיגה לאחר ריצוי עונשי פסילה וכדומה.
  • טיפול משפטי בכל הנוגע להטלת סנקציות מנהלתיות על גבי מבצע העבירה, לרבות, טיפול בענייני פסילה מנהלתית, ביטול נקודות, הפחתת קנסות וכדומה
  • הגשת כתבי ערעור לבתי הדין המחוזיים, וזאת בהתאם לפסק הדין בענייני הלקוח בבית המשפט לענייני תעבורה.
  • הכנת הלקוח לקראת הליכי החקירה המשטרתית. חשוב שתדעו- כחלק מתקנות הדין בישראל, עומדת בפניכם "זכות יסוד" המאפשרת לעורך הדין המייצג אתכם להתלוות אליכם לחקירה המשטרתית אליה זומנתם. נוכחותו של עורך הדין במהלך קיום החקירה, מאפשרת לכם (מתוקף זכויותיכם), לעצור את החקירה בכל עת ולבקש להתייעץ עם עורך הדין הממתין לכם מחוץ לחדר החקירה.

ועוד.

כמשרד עו"ד מוביל בתחומו, אנו מעמידים לרשות כל אחד ואחת מלקוחותינו, מערך שירות אישי המלווה אותו לאורך כל הדרך, החל משלב הייעוץ המשפטי הראשוני ועד להסרת כתב האישום וזיכוי הלקוח בהתאם לנסיבות ולתיק הראיות העומד בפנינו.

במידה וגם אתם מואשמים בביצוע עבירת תעבורה קלה כחמורה, זה הזמן והמקום להכיר מקרוב את שירותי הייעוץ והליווי המשפטי המוענקים גם לכם במשרד עורכי הדין- תומר נוה.