כתב אישום יוגש מחר נגד "הקצין הפדופיל"

| פורסם: 23 דצמבר 2014 Uncategorized

מחר יוגש לבית משפט השלום ברמלה כתב אישום חמור נגד קצין מיחידה מובחרת שיואשם בשורה של מעשי פדופיליה בקטינים. עורך דינו של הנאשם התפטר מיצוגו והוחלף על ידי שניים – עו"ד תומר נווה ועו"ד אלי כהן. לטענת הסניגורים, הפרקליטות מגישה כתב אישום ללא ראיות

 
כתב אישום חמור יוגש מחר בבית משפט השלום ברמלה ב-10 בבוקר נגד הקצין מהיחידה המובחרת בחיל המודיעין שחשוד בעשרות מקרים של פדופיליה.

מדובר בקצין צעיר, תושב מרכז הארץ, שיואשם במעשי פדופיליה בקטינים. לאחרונה התפטר עורך דינו של הקצין, עו"ד קובי סודרי, שטען כי מרשו לשעבר שיקר כדי להשתחרר מהצבא.

התיק נוהל על ידי חוקרי היחידה המרכזית של המשטרה במחוז המרכז שהתחקו במשך שמונה שנים אחרי המעשים. הם חקרו עשרות ילדים שעליהם עשה הקצין בייביסיטר, אך אלו והוריהם לא ידעו לספר על מקרים בהם הוטרדו.

"מדובר בכתב אישום תקדימי שהפרקליטות מגישה ללא שום תימוכין בכל המקרים", אמר עורך דינו של הנאשם, עו"ד תומר נווה. לדברי פרקליטי הנאשם, עו"ד אלי כהן ועו"ד נווה, אין למשטרה הוכחות או קורבנות שיעידו שאכן בוצעו בהם מעשי הפדופיליה.

עבר את המבדקים הדקדקנים ליחידה המובחרת

הפרשה המביכה נחשפה בתחילת חודש דצמבר. במהלך חודש נובמבר השנה התקבל מידע משלטונות צה"ל על חשד לביצוע מעשים מגונים ע"י קצין צה"ל, אקדמאי, רווק ללא עבר פלילי. בהמשך התברר כי הקצין התוודה בפני מפקדיו על ביצוע המעשים.

חוזהו של הקצין הותר באופן מיידי בשל חומרת המקרים והוא הודח משירות בצה"ל. למרות שביחידה קיימים מבדקים רבים לפני קבלה אליה, כולל מבדקים פסיכולוגיים – הקצין הצליח לעבור את כל הבחינות וגוייס ליחידה.

על פי החשד קורבנותיו של החשוד הם בנים ובנות, 17 במספר, ובמרביתם הוא ביצע את המעשים מספר פעמים. בזמן ביצוע המעשים כולם היו קטינים מגיל שנתיים. את המעשים ביצע הקצין בילדי השכנים במהלך שמרטפות. בין קורבנותיו היו גם חברים של אחיו הקטנים בזמן שהתארחו אצלו בבית, בנות דודותיו בבית דודתו ובמהלך חופשה באילת. מרבית מעשי הסדום בוצעו בשעות הלילה, בזמן שהילדים ישנו.