אסיר נכווה קשות על ידי חבריו, והוחזר לאותו התא

| פורסם: 15 ספטמבר 2014 מהעיתונות

גבר שהורשע בעבירות תנועה הושם בתא אחד עם עצירים החשודים בעבירות אלימות קשות. זה נגמר בכוויות בכל גופו ממים חמים ששפכו עליו, על פי החשד, שכניו לתא. לטענתו, הוא הוחזר לאותו התא שבו הותקף. שירות בתי הסוהר: "התוקף טופל משמעתית ותלונה הוגשה נגדו"

 

אלימות ברוטלית וחסרת רחמים של אסירים בכלא גלבוע הביאה לפציעות קשות של חברם לתא המעצר. יעקב רוימי, שנכנס לכלא לאחר שהורשע בעבירות תנועה, הוכנס לתא לצד עבריינים שביצעו עבירות אלימות חמורות. לפי החשד, כשישן בלילה הם שפכו עליו מים רותחים וגרמו לו לפציעות קשות בכל חלקי גופו.

לפני כחודש נעצר רוימי, עבריין תנועה סדרתי שהורשע בעבר בכמה עבירות חמורות, בחשד לנהיגה בזמן פסילת רישיון. במשטרה ובפרקליטות הוחלט להחמיר עמו והוא נשלח למעצר, שם ארעה התקיפה. הסוהרים ששמעו את זעקותיו של רוימי הזעיקו את רופא הכלא. בגלל הפגיעות הקשות, הוא נשלח לטיפול בבית החולים שבכלא רמלה. לטענתו של רוימי, לא היה לו ויכוח עם האסירים האחרים לפני התקיפה.

משטרת בית שאן פתחה בחקירת המעשה, אך רוימי טוען כי הוחזר לאותו התא שבו הותקף. משירות בתי הסוהר נמסר, כי רוימי טופל על ידי רופא ותלונה הוגשה למשטרה נגד התוקף, שטופל משמעתית והופרד מרוימי.

מתוך http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=994885